Suruç Evden Eve Nakliyat

Akçakale Evden Eve Nakliyat
Ocak 27, 2018
Birecik Evden Eve Nakliyat
Ocak 27, 2018

Suruç Evden Eve Nakliyat

Suruç Evden  Eve Taşımacılık olarak sizlerin veya dostlarınızın   taşınmasında  koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile en uygun fiyata en   kaliteli  hizmeti alabileceğinizi taahüt ediyoruz.

İlkemizden   ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile şehir içi ve  şehirlerarası ev   eşyası taşımacılığında sizlere en iyi hizmeti  sunmanın mutluluğunu ve   gururunu yaşıyoruz.

Her geçen gün size daha farklı,yenilikçi hizmetler sunabilmek için  kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Suruç’da bir ilke imza atıyor değerli  eşyalarınızı markalı battaniyelerle koruyoruz. Havalı naylonlara  sarılan eşyalarınız kentimizde sadece firmamızda bulunan   en geniş  kapalı çelik kasa araç(55m3) ile eşya yığınına yol açmadan   dolayısı  ile eşyalarınızda kırık ve çizik oranı yağmur,kar gibi olumsuz   hava  koşullarından korunarak taşınır.

Tüm  bunların  yanında Suruç’nın ilk ve tek patentli EVDEN  EVE TAŞIMA firması   olmamızın verdiği sorumluluk ile profesyonel  yönetim   anlayışımız,tecrübeli ve sürekli eğitilen personelimiz ile  sizlere   istenilen zamanda,en güvenli,en kaliteli hizmeti vermek ilk  hedefimiz.

HİZMETLERİMİZ :

  • Ücretsiz Ekspertis Hizmeti
  • De-Montaj ve Montaj Hizmeti
  • Ambalajlama Hizmeti(Mobilyalar İçin)
  • İsteğe Bağlı Eşya Toplama Hizmeti
  • Güleryüzlü ve Tecrübeli Personel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir